X
عکس دکتر محمد رادفر

دکتر محمد رادفر

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد رادفر دکترای تغذیه در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد رادفر نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند
 • 0
 • 03132247934
 • دکترای تغذیه
 • نظام پزشکی: ت-۷۳۲۶
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد رادفر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد رادفر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد رادفر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد رادفر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد رادفر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد رادفر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد رادفر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد رادفر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد رادفر به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد رادفر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد رادفر تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد رادفر به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد رادفر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد رادفر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه دریافت کنند.

دکتر محمد رادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد رادفر در زمینه دکترای تغذیه، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد رادفر کجاست؟

مطب دکتر محمد رادفر به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد رادفر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد رادفر که 0 - 03132247934 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد رادفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد رادفر، دکترای تغذیه، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد رادفر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد رادفر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد رادفر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد رادفر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس