عکس دکتر محمد خوانین

دکتر محمد خوانین

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد خوانین متخصص قلب و عروق در شهر کازرون و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد خوانین نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کازرون، خیابان سلمان فارسی، جنب داروخانه دکتر جهانبخش، ساختمان سینا(دکتر وطنخواه)، واحد ۱۱
 • 0
 • 07142229394
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 54181
 • کازرون

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد خوانین

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد خوانین

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد خوانین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد خوانین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد خوانین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد خوانین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد خوانین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد خوانین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد خوانین به آدرس کازرون، خیابان سلمان فارسی، جنب داروخانه دکتر جهانبخش، ساختمان سینا(دکتر وطنخواه)، واحد ۱۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد خوانین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد خوانین تنها بیماران کازرون را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد خوانین به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر کازرون مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کازرون و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد خوانین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد خوانین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محمد خوانین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد خوانین در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر کازرون فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد خوانین کجاست؟

مطب دکتر محمد خوانین به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر کازرون فعالیت میکند، کازرون، خیابان سلمان فارسی، جنب داروخانه دکتر جهانبخش، ساختمان سینا(دکتر وطنخواه)، واحد ۱۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد خوانین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد خوانین که 0 - 07142229394 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد خوانین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد خوانین، متخصص قلب و عروق، در شهر کازرون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خوانین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد خوانین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد خوانین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد خوانین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد خوانین فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس