عکس دکتر محمد حسین خسروی

دکتر محمد حسین خسروی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسین خسروی متخصص جراحی عمومی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد حسین خسروی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • کرمان، خیابان استقلال، کوچه2، ساختمان پزشکان نیایش، طبقه سوم
 • 0
 • 03432468966
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 101577
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسین خسروی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد حسین خسروی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد حسین خسروی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد حسین خسروی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد حسین خسروی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد حسین خسروی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد حسین خسروی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد حسین خسروی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد حسین خسروی به آدرس کرمان، خیابان استقلال، کوچه2، ساختمان پزشکان نیایش، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد حسین خسروی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد حسین خسروی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد حسین خسروی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد حسین خسروی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد حسین خسروی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر محمد حسین خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد حسین خسروی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد حسین خسروی کجاست؟

مطب دکتر محمد حسین خسروی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان استقلال، کوچه2، ساختمان پزشکان نیایش، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد حسین خسروی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد حسین خسروی که 0 - 03432468966 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد حسین خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد حسین خسروی، متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد حسین خسروی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد حسین خسروی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد حسین خسروی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد حسین خسروی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس