X
عکس دکتر محمد حسن نعمتی

دکتر محمد حسن نعمتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسن نعمتی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد حسن نعمتی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان
 • 0
 • 07132360610
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 32003
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسن نعمتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد حسن نعمتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد حسن نعمتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد حسن نعمتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد حسن نعمتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد حسن نعمتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد حسن نعمتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد حسن نعمتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد حسن نعمتی به آدرس شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد حسن نعمتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد حسن نعمتی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد حسن نعمتی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد حسن نعمتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد حسن نعمتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محمد حسن نعمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد حسن نعمتی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد حسن نعمتی کجاست؟

مطب دکتر محمد حسن نعمتی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد حسن نعمتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد حسن نعمتی که 0 - 07132360610 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد حسن نعمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد حسن نعمتی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن نعمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد حسن نعمتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد حسن نعمتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد حسن نعمتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد حسن نعمتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس