عکس دکتر محمد حسن حورنگ

دکتر محمد حسن حورنگ

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسن حورنگ متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان و جراحی کودکان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد حسن حورنگ نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • خیابان ملاصدرا- نبش کوچه ۴-مجتمع پزشکی ملاصدرا- طبقه ۴
 • 0
 • 07136473289
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان و جراحی کودکان
 • نظام پزشکی: 19652
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسن حورنگ

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد حسن حورنگ

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد حسن حورنگ را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد حسن حورنگ ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد حسن حورنگ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد حسن حورنگ چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد حسن حورنگ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد حسن حورنگ انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد حسن حورنگ به آدرس خیابان ملاصدرا- نبش کوچه ۴-مجتمع پزشکی ملاصدرا- طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد حسن حورنگ رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد حسن حورنگ تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد حسن حورنگ به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان و جراحی کودکان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد حسن حورنگ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد حسن حورنگ مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی کودکان و جراحی کودکان دریافت کنند.

دکتر محمد حسن حورنگ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد حسن حورنگ در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان و جراحی کودکان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد حسن حورنگ کجاست؟

مطب دکتر محمد حسن حورنگ به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان و جراحی کودکان در شهر شیراز فعالیت میکند، خیابان ملاصدرا- نبش کوچه ۴-مجتمع پزشکی ملاصدرا- طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد حسن حورنگ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد حسن حورنگ که 0 - 07136473289 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد حسن حورنگ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد حسن حورنگ، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان و جراحی کودکان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن حورنگ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد حسن حورنگ

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد حسن حورنگ کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد حسن حورنگ امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد حسن حورنگ فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس