X
عکس دکتر محمد حسن اعلمی

دکتر محمد حسن اعلمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسن اعلمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد حسن اعلمی نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • مشهد، خیابان احمدآباد، ابتدا عارف، نرسیده به عارف 2، ، جنب داروخانه دکتر شهسواری، ساختمان نگین، طبقه اول
 • 0
 • 05138404090
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان
 • نظام پزشکی: 39959
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد حسن اعلمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد حسن اعلمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد حسن اعلمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد حسن اعلمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد حسن اعلمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد حسن اعلمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد حسن اعلمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد حسن اعلمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد حسن اعلمی به آدرس مشهد، خیابان احمدآباد، ابتدا عارف، نرسیده به عارف 2، ، جنب داروخانه دکتر شهسواری، ساختمان نگین، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد حسن اعلمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد حسن اعلمی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد حسن اعلمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد حسن اعلمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد حسن اعلمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های عفونی کودکان دریافت کنند.

دکتر محمد حسن اعلمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد حسن اعلمی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد حسن اعلمی کجاست؟

مطب دکتر محمد حسن اعلمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمدآباد، ابتدا عارف، نرسیده به عارف 2، ، جنب داروخانه دکتر شهسواری، ساختمان نگین، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد حسن اعلمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد حسن اعلمی که 0 - 05138404090 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد حسن اعلمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد حسن اعلمی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن اعلمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد حسن اعلمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد حسن اعلمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد حسن اعلمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد حسن اعلمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس