X
عکس دکتر محمد جواد رجبی

دکتر محمد جواد رجبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد جواد رجبی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد جواد رجبی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، حدفاصل 20 متری سینما سعدی و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه دوم
 • 0
 • 07132331048
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه
 • نظام پزشکی: 71516
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد جواد رجبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد جواد رجبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر محمد جواد رجبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد جواد رجبی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد جواد رجبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد جواد رجبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد جواد رجبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد جواد رجبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد جواد رجبی به آدرس شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، حدفاصل 20 متری سینما سعدی و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد جواد رجبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد جواد رجبی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد جواد رجبی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد جواد رجبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد جواد رجبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه دریافت کنند.

دکتر محمد جواد رجبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد جواد رجبی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد جواد رجبی کجاست؟

مطب دکتر محمد جواد رجبی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، حدفاصل 20 متری سینما سعدی و صورتگر، ساختمان پزشکان فارس، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد جواد رجبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد جواد رجبی که 0 - 07132331048 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد جواد رجبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد جواد رجبی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد رجبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد جواد رجبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد جواد رجبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد جواد رجبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد جواد رجبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس