X
عکس دکتر محمد جعفر فانی

دکتر محمد جعفر فانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد جعفر فانی متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد جعفر فانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد جعفر فانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد جعفر فانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمد جعفر فانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد جعفر فانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد جعفر فانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد جعفر فانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد جعفر فانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد جعفر فانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد جعفر فانی به آدرس تهران، پاسداران، گلستان 6، پلاک 41، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد جعفر فانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد جعفر فانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد جعفر فانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد جعفر فانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد جعفر فانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق ریه دریافت کنند.

دکتر محمد جعفر فانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد جعفر فانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد جعفر فانی کجاست؟

مطب دکتر محمد جعفر فانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پاسداران، گلستان 6، پلاک 41 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد جعفر فانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد جعفر فانی که 0 - 02178135 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر فانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر فانی، متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر فانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد جعفر فانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد جعفر فانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد جعفر فانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد جعفر فانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس