عکس دکتر محمد جعفر امامی

دکتر محمد جعفر امامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد جعفر امامی متخصص ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد جعفر امامی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، خیابان معدل، تقاطع فلسطین، ساختمان 110 طبقه 6
 • 0
 • 07132337311
 • متخصص ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل
 • نظام پزشکی: 16540
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد جعفر امامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد جعفر امامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 76% مراجعین، دکتر محمد جعفر امامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 98% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد جعفر امامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد جعفر امامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد جعفر امامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد جعفر امامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد جعفر امامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد جعفر امامی به آدرس شیراز، خیابان معدل، تقاطع فلسطین، ساختمان 110 طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد جعفر امامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد جعفر امامی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد جعفر امامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد جعفر امامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد جعفر امامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل دریافت کنند.

دکتر محمد جعفر امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد جعفر امامی در زمینه متخصص ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد جعفر امامی کجاست؟

مطب دکتر محمد جعفر امامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان معدل، تقاطع فلسطین، ساختمان 110 طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد جعفر امامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد جعفر امامی که 0 - 07132337311 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر امامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر امامی، متخصص ارتوپدی و جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد جعفر امامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد جعفر امامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد جعفر امامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد جعفر امامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس