عکس دکتر محمد توفیقی

دکتر محمد توفیقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد توفیقی متخصص ارتوپدی در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد توفیقی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه8
 • 0
 • 01133321598
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 117579
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد توفیقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد توفیقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد توفیقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد توفیقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد توفیقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد توفیقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد توفیقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد توفیقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد توفیقی به آدرس ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد توفیقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد توفیقی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد توفیقی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد توفیقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد توفیقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمد توفیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد توفیقی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد توفیقی کجاست؟

مطب دکتر محمد توفیقی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد توفیقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد توفیقی که 0 - 01133321598 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد توفیقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد توفیقی، متخصص ارتوپدی، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد توفیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد توفیقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد توفیقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد توفیقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد توفیقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس