X
عکس دکتر محمد بهنیا

دکتر محمد بهنیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد بهنیا متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد بهنیا نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، خیابان شریعتی، کوچه نبوی، پلاک 2، طبقه ی 3
 • 0
 • 02122677447
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 28602
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد بهنیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد بهنیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمد بهنیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد بهنیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد بهنیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد بهنیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد بهنیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد بهنیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد بهنیا به آدرس تهران، خیابان شریعتی، کوچه نبوی، پلاک 2، طبقه ی 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد بهنیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد بهنیا تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد بهنیا به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد بهنیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد بهنیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر محمد بهنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد بهنیا در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد بهنیا کجاست؟

مطب دکتر محمد بهنیا به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، کوچه نبوی، پلاک 2، طبقه ی 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد بهنیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد بهنیا که 0 - 02122677447 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد بهنیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد بهنیا، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بهنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد بهنیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد بهنیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد بهنیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد بهنیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس