عکس دکتر محمد بقایی

دکتر محمد بقایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد بقایی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد بقایی نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • قزوین، سبزه میدان، ابتدای خیابان فردوسی، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی
 • 0
 • 02833238228
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
 • نظام پزشکی: 109162
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد بقایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد بقایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد بقایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد بقایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد بقایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد بقایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد بقایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد بقایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد بقایی به آدرس قزوین، سبزه میدان، ابتدای خیابان فردوسی، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد بقایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد بقایی تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد بقایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد بقایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد بقایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت کنند.

دکتر محمد بقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد بقایی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد بقایی کجاست؟

مطب دکتر محمد بقایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، سبزه میدان، ابتدای خیابان فردوسی، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد بقایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد بقایی که 0 - 02833238228 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد بقایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد بقایی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد بقایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد بقایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد بقایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد بقایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس