X
عکس دکتر محمد احمدی جعفری

دکتر محمد احمدی جعفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد احمدی جعفری متخصص ارتوپدی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد احمدی جعفری نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • قم، فلکه صدوق، ابتدای عطاران، ساختمان آرمان، طبقه اول، واحد2
 • 09104520223
 • 02532901820
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 120277
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد احمدی جعفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد احمدی جعفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد احمدی جعفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد احمدی جعفری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد احمدی جعفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد احمدی جعفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد احمدی جعفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد احمدی جعفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد احمدی جعفری به آدرس قم، فلکه صدوق، ابتدای عطاران، ساختمان آرمان، طبقه اول، واحد2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد احمدی جعفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد احمدی جعفری تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد احمدی جعفری به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد احمدی جعفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد احمدی جعفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمد احمدی جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد احمدی جعفری در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد احمدی جعفری کجاست؟

مطب دکتر محمد احمدی جعفری به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر قم فعالیت میکند، قم، فلکه صدوق، ابتدای عطاران، ساختمان آرمان، طبقه اول، واحد2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد احمدی جعفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد احمدی جعفری که 09104520223 - 02532901820 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد احمدی جعفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد احمدی جعفری، متخصص ارتوپدی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد احمدی جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد احمدی جعفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد احمدی جعفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد احمدی جعفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد احمدی جعفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس