X
عکس دکتر محمدمهدی کریمی

دکتر محمدمهدی کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدمهدی کریمی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، ممتخصص داخلی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدمهدی کریمی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • شیراز، ملاصدرا، کوچه ۴، ساختمان پاستور، طبقه ۳
 • 0
 • 07136473525
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، ممتخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 29541
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدمهدی کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدمهدی کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدمهدی کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدمهدی کریمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدمهدی کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدمهدی کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدمهدی کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدمهدی کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدمهدی کریمی به آدرس شیراز، ملاصدرا، کوچه ۴، ساختمان پاستور، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدمهدی کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدمهدی کریمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدمهدی کریمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، ممتخصص داخلی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدمهدی کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدمهدی کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان و فوق گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، مداخلی دریافت کنند.

دکتر محمدمهدی کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدمهدی کریمی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، ممتخصص داخلی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدمهدی کریمی کجاست؟

مطب دکتر محمدمهدی کریمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، ممتخصص داخلی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، ملاصدرا، کوچه ۴، ساختمان پاستور، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدمهدی کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدمهدی کریمی که 0 - 07136473525 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی کریمی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص گوارش و کبد، فایبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، ممتخصص داخلی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدمهدی کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدمهدی کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدمهدی کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدمهدی کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس