عکس دکتر محمدمهدی پرندین

دکتر محمدمهدی پرندین

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدمهدی پرندین متخصص چشم پزشکی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدمهدی پرندین نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان جلالیه، طبقه4، واحد9
 • 0
 • 0837211154
 • متخصص چشم پزشکی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک
 • نظام پزشکی: 112969
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدمهدی پرندین

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدمهدی پرندین

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمدمهدی پرندین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدمهدی پرندین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدمهدی پرندین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدمهدی پرندین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدمهدی پرندین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدمهدی پرندین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدمهدی پرندین به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان جلالیه، طبقه4، واحد9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدمهدی پرندین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدمهدی پرندین تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدمهدی پرندین به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدمهدی پرندین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدمهدی پرندین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فوق جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک دریافت کنند.

دکتر محمدمهدی پرندین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدمهدی پرندین در زمینه متخصص چشم پزشکی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدمهدی پرندین کجاست؟

مطب دکتر محمدمهدی پرندین به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان جلالیه، طبقه4، واحد9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدمهدی پرندین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدمهدی پرندین که 0 - 0837211154 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی پرندین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی پرندین، متخصص چشم پزشکی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی پرندین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدمهدی پرندین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدمهدی پرندین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدمهدی پرندین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدمهدی پرندین فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس