عکس دکتر محمدعلی میرباقری

دکتر محمدعلی میرباقری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی میرباقری متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدعلی میرباقری نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز خیابان زند نبش کوچه 43 ساختمان تارا طبقه اول
 • 0
 • 07132337272
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 28155
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی میرباقری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدعلی میرباقری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدعلی میرباقری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدعلی میرباقری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدعلی میرباقری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی میرباقری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی میرباقری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدعلی میرباقری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدعلی میرباقری به آدرس شیراز خیابان زند نبش کوچه 43 ساختمان تارا طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدعلی میرباقری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدعلی میرباقری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدعلی میرباقری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدعلی میرباقری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدعلی میرباقری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر محمدعلی میرباقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدعلی میرباقری در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدعلی میرباقری کجاست؟

مطب دکتر محمدعلی میرباقری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان زند نبش کوچه 43 ساختمان تارا طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدعلی میرباقری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی میرباقری که 0 - 07132337272 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی میرباقری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی میرباقری، متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی میرباقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدعلی میرباقری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدعلی میرباقری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدعلی میرباقری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدعلی میرباقری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس