عکس دکتر محمدعلی محمدزاده

دکتر محمدعلی محمدزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی محمدزاده متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدعلی محمدزاده نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، شهرک غرب، بلوار دریا بین بلوار فرحزادی و بلوار پاکنژاد، پلاک 236، کلینیک پیشگیری سپید
 • 0
 • 02186129165
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 38748
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی محمدزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدعلی محمدزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 86% مراجعین، دکتر محمدعلی محمدزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدعلی محمدزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدعلی محمدزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی محمدزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی محمدزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدعلی محمدزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدعلی محمدزاده به آدرس تهران، شهرک غرب، بلوار دریا بین بلوار فرحزادی و بلوار پاکنژاد، پلاک 236، کلینیک پیشگیری سپید، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدعلی محمدزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدعلی محمدزاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدعلی محمدزاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدعلی محمدزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدعلی محمدزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر محمدعلی محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدعلی محمدزاده در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدعلی محمدزاده کجاست؟

مطب دکتر محمدعلی محمدزاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک غرب، بلوار دریا بین بلوار فرحزادی و بلوار پاکنژاد، پلاک 236، کلینیک پیشگیری سپید واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدعلی محمدزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی محمدزاده که 0 - 02186129165 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدزاده، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدعلی محمدزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدعلی محمدزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدعلی محمدزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدعلی محمدزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس