X
عکس دکتر محمدعلی صادقی

دکتر محمدعلی صادقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی صادقی متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدعلی صادقی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش بهارستان 16، بالای داروخانه دکتر وحدتی، طبقه اول، سمت راست
 • 0
 • 02144814937
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 60863
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی صادقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدعلی صادقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدعلی صادقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدعلی صادقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدعلی صادقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی صادقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی صادقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدعلی صادقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدعلی صادقی به آدرس تهران، جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش بهارستان 16، بالای داروخانه دکتر وحدتی، طبقه اول، سمت راست، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدعلی صادقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدعلی صادقی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدعلی صادقی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدعلی صادقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدعلی صادقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر محمدعلی صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدعلی صادقی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدعلی صادقی کجاست؟

مطب دکتر محمدعلی صادقی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش بهارستان 16، بالای داروخانه دکتر وحدتی، طبقه اول، سمت راست واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدعلی صادقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی صادقی که 0 - 02144814937 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی صادقی، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدعلی صادقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدعلی صادقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدعلی صادقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدعلی صادقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس