عکس دکتر محمدعلی بیانی

دکتر محمدعلی بیانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی بیانی متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر بابل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدعلی بیانی نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان مهر، طبقه5
 • 0
 • 01132289260
 • متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • نظام پزشکی: 52934
 • بابل

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی بیانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدعلی بیانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدعلی بیانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدعلی بیانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدعلی بیانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی بیانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی بیانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدعلی بیانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدعلی بیانی به آدرس بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان مهر، طبقه5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدعلی بیانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدعلی بیانی تنها بیماران بابل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدعلی بیانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر بابل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بابل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدعلی بیانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدعلی بیانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دریافت کنند.

دکتر محمدعلی بیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدعلی بیانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر بابل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدعلی بیانی کجاست؟

مطب دکتر محمدعلی بیانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر بابل فعالیت میکند، بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان مهر، طبقه5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدعلی بیانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی بیانی که 0 - 01132289260 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی بیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی بیانی، متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر بابل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدعلی بیانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدعلی بیانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدعلی بیانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدعلی بیانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس