عکس دکتر محمدعلی اسلامی

دکتر محمدعلی اسلامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی اسلامی متخصص ارتوپدی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدعلی اسلامی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، جنب پل هوایی، ساختمان ۷۳، طبقه ۵
 • 0
 • 05138441372
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 21069
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدعلی اسلامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدعلی اسلامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدعلی اسلامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدعلی اسلامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدعلی اسلامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی اسلامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدعلی اسلامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدعلی اسلامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدعلی اسلامی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، جنب پل هوایی، ساختمان ۷۳، طبقه ۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدعلی اسلامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدعلی اسلامی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدعلی اسلامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدعلی اسلامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدعلی اسلامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمدعلی اسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدعلی اسلامی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدعلی اسلامی کجاست؟

مطب دکتر محمدعلی اسلامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، جنب پل هوایی، ساختمان ۷۳، طبقه ۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدعلی اسلامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی اسلامی که 0 - 05138441372 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی اسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی اسلامی، متخصص ارتوپدی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی اسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدعلی اسلامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدعلی اسلامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدعلی اسلامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدعلی اسلامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس