X
عکس دکتر محمدصالح فریدونی

دکتر محمدصالح فریدونی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدصالح فریدونی متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدصالح فریدونی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، خیابان آذربایجان، بین نواب و رودکی، ساختمان پزشکان 600، طبقه سوم
 • 0
 • 02166834071
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 70200
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدصالح فریدونی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدصالح فریدونی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمدصالح فریدونی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدصالح فریدونی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدصالح فریدونی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدصالح فریدونی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدصالح فریدونی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدصالح فریدونی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدصالح فریدونی به آدرس تهران، خیابان آذربایجان، بین نواب و رودکی، ساختمان پزشکان 600، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدصالح فریدونی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدصالح فریدونی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدصالح فریدونی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدصالح فریدونی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدصالح فریدونی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر محمدصالح فریدونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدصالح فریدونی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدصالح فریدونی کجاست؟

مطب دکتر محمدصالح فریدونی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آذربایجان، بین نواب و رودکی، ساختمان پزشکان 600، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدصالح فریدونی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدصالح فریدونی که 0 - 02166834071 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدصالح فریدونی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدصالح فریدونی، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصالح فریدونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدصالح فریدونی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدصالح فریدونی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدصالح فریدونی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدصالح فریدونی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس