X
عکس دکتر محمدصادق محمدزاده

دکتر محمدصادق محمدزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدصادق محمدزاده نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، نارمک، جنب ایستگاه مترو سرسبز، ساختمان پزشکان سرسبز، طبقه همکف، واحد 2
 • 09374443728
 • 02177189691
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 96405
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدصادق محمدزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدصادق محمدزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدصادق محمدزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدصادق محمدزاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدصادق محمدزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدصادق محمدزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدصادق محمدزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدصادق محمدزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدصادق محمدزاده به آدرس تهران، نارمک، جنب ایستگاه مترو سرسبز، ساختمان پزشکان سرسبز، طبقه همکف، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدصادق محمدزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدصادق محمدزاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدصادق محمدزاده به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدصادق محمدزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدصادق محمدزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر محمدصادق محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدصادق محمدزاده در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدصادق محمدزاده کجاست؟

مطب دکتر محمدصادق محمدزاده به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، نارمک، جنب ایستگاه مترو سرسبز، ساختمان پزشکان سرسبز، طبقه همکف، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدصادق محمدزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدصادق محمدزاده که 09374443728 - 02177189691 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدصادق محمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدصادق محمدزاده، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدصادق محمدزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدصادق محمدزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدصادق محمدزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدصادق محمدزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس