X
عکس دکتر محمدصادق رضایی

دکتر محمدصادق رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدصادق رضایی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدصادق رضایی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدصادق رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدصادق رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدصادق رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدصادق رضایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدصادق رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدصادق رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدصادق رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدصادق رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدصادق رضایی به آدرس ساری، خیابان قارن، مجتمع پزشکی قو، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدصادق رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدصادق رضایی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدصادق رضایی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدصادق رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدصادق رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های عفونی کودکان دریافت کنند.

دکتر محمدصادق رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدصادق رضایی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدصادق رضایی کجاست؟

مطب دکتر محمدصادق رضایی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان قارن، مجتمع پزشکی قو واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدصادق رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدصادق رضایی که 0 - 01133304640 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدصادق رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدصادق رضایی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدصادق رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدصادق رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدصادق رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدصادق رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس