عکس دکتر محمدرضا یوسفی

دکتر محمدرضا یوسفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا یوسفی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا یوسفی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • کرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله ۳، مجتمع پزشکی نور، طبقه ششم
 • 09196819484
 • 0
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 126574
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا یوسفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا یوسفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا یوسفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا یوسفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا یوسفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا یوسفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا یوسفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا یوسفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا یوسفی به آدرس کرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله ۳، مجتمع پزشکی نور، طبقه ششم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا یوسفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا یوسفی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا یوسفی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا یوسفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا یوسفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر محمدرضا یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا یوسفی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا یوسفی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا یوسفی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله ۳، مجتمع پزشکی نور، طبقه ششم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا یوسفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا یوسفی که 09196819484 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا یوسفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا یوسفی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا یوسفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا یوسفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا یوسفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا یوسفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس