عکس دکتر محمدرضا چهکندی

دکتر محمدرضا چهکندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا چهکندی متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا چهکندی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، محتشمی1، ساختمان آسایش
 • 0
 • 05138473591
 • متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 85736
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا چهکندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا چهکندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا چهکندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا چهکندی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا چهکندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا چهکندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا چهکندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا چهکندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا چهکندی به آدرس مشهد، محتشمی1، ساختمان آسایش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا چهکندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا چهکندی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا چهکندی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا چهکندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا چهکندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محمدرضا چهکندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا چهکندی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا چهکندی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا چهکندی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، محتشمی1، ساختمان آسایش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا چهکندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا چهکندی که 0 - 05138473591 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا چهکندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا چهکندی، متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چهکندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا چهکندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا چهکندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا چهکندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا چهکندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس