X
عکس دکتر محمدرضا نیکوبخت

دکتر محمدرضا نیکوبخت

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا نیکوبخت متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا نیکوبخت نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه دوم، پلاک 16، ساختمان پزشکان سینا، واحد 2
 • 0
 • 02188739973
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه
 • نظام پزشکی: 19379
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا نیکوبخت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا نیکوبخت

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر محمدرضا نیکوبخت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا نیکوبخت ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا نیکوبخت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا نیکوبخت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا نیکوبخت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا نیکوبخت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه دوم، پلاک 16، ساختمان پزشکان سینا، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا نیکوبخت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا نیکوبخت تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا نیکوبخت به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا نیکوبخت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا نیکوبخت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه دریافت کنند.

دکتر محمدرضا نیکوبخت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا نیکوبخت در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه دوم، پلاک 16، ساختمان پزشکان سینا، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت که 0 - 02188739973 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نیکوبخت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نیکوبخت، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اندویورولوژی و پیوند کلیه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نیکوبخت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا نیکوبخت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا نیکوبخت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا نیکوبخت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس