X
عکس دکتر محمدرضا میرکریمی

دکتر محمدرضا میرکریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا میرکریمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص ریه در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا میرکریمی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا میرکریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا میرکریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدرضا میرکریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدرضا میرکریمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا میرکریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا میرکریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا میرکریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا میرکریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا میرکریمی به آدرس اهواز، کیانپارس، مرداد شرقی، پلاک 10، روبروی آژانس شهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا میرکریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا میرکریمی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا میرکریمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص ریه، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا میرکریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا میرکریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق ریه دریافت کنند.

دکتر محمدرضا میرکریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا میرکریمی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص ریه، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا میرکریمی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا میرکریمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص ریه در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، مرداد شرقی، پلاک 10، روبروی آژانس شهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا میرکریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا میرکریمی که 09389329060 - 06133335112 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا میرکریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا میرکریمی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص ریه، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرکریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا میرکریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا میرکریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا میرکریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا میرکریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس