X
عکس دکتر محمدرضا مظفری

دکتر محمدرضا مظفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا مظفری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا مظفری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • قم، میدان جانبازان، ابتدای فاطمی، رو به روی پارک شهر، ساختمان مهر، طبقه4
 • 0
 • 02537836929
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 59608
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا مظفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا مظفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 94% مراجعین، دکتر محمدرضا مظفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا مظفری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا مظفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا مظفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا مظفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا مظفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا مظفری به آدرس قم، میدان جانبازان، ابتدای فاطمی، رو به روی پارک شهر، ساختمان مهر، طبقه4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا مظفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا مظفری تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا مظفری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا مظفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا مظفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر محمدرضا مظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا مظفری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا مظفری کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا مظفری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان جانبازان، ابتدای فاطمی، رو به روی پارک شهر، ساختمان مهر، طبقه4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا مظفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا مظفری که 0 - 02537836929 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مظفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مظفری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا مظفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا مظفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا مظفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا مظفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس