X
عکس دکتر محمدرضا مسجدی

دکتر محمدرضا مسجدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا مسجدی فوق متخصص ریه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا مسجدی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا مسجدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا مسجدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 81% مراجعین، دکتر محمدرضا مسجدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدرضا مسجدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا مسجدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا مسجدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا مسجدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا مسجدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا مسجدی به آدرس تهران، اقدسیه، روبروی بیمارستان نیکان، کلینیک نیکان، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا مسجدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا مسجدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا مسجدی به عنوان یک پزشک فوق متخصص ریه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا مسجدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا مسجدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق ریه دریافت کنند.

دکتر محمدرضا مسجدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا مسجدی در زمینه فوق متخصص ریه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا مسجدی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا مسجدی به عنوان یک پزشک فوق متخصص ریه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، اقدسیه، روبروی بیمارستان نیکان، کلینیک نیکان، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا مسجدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا مسجدی که 0 - 02171062400 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مسجدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مسجدی، فوق متخصص ریه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مسجدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا مسجدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا مسجدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا مسجدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا مسجدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس