عکس دکتر محمدرضا محمدی

دکتر محمدرضا محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا محمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا محمدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت13، مجتمع قائم، طبقه2
 • 0
 • 01732231198
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 26294
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا محمدی به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت13، مجتمع قائم، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا محمدی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا محمدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر محمدرضا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا محمدی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا محمدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت13، مجتمع قائم، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا محمدی که 0 - 01732231198 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس