عکس دکتر محمدرضا محمدی فلاح

دکتر محمدرضا محمدی فلاح

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا محمدی فلاح متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا محمدی فلاح نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • ارومیه، تقاطع ورزش و خیابان سلطانی، اول خیابان سلطانی، مجتمع نیکان، طبقه اول، واحد 2
 • 0
 • 04433460879
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه
 • نظام پزشکی: 29990
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا محمدی فلاح

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا محمدی فلاح

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا محمدی فلاح را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا محمدی فلاح ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا محمدی فلاح، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا محمدی فلاح چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا محمدی فلاح، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا محمدی فلاح انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح به آدرس ارومیه، تقاطع ورزش و خیابان سلطانی، اول خیابان سلطانی، مجتمع نیکان، طبقه اول، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا محمدی فلاح رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا محمدی فلاح تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا محمدی فلاح به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا محمدی فلاح، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا محمدی فلاح مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه دریافت کنند.

دکتر محمدرضا محمدی فلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا محمدی فلاح در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، تقاطع ورزش و خیابان سلطانی، اول خیابان سلطانی، مجتمع نیکان، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح که 0 - 04433460879 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی فلاح چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی فلاح، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ پیوند کلیه، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی فلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا محمدی فلاح کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا محمدی فلاح امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا محمدی فلاح فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس