عکس دکتر محمدرضا محمدی آزاد

دکتر محمدرضا محمدی آزاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا محمدی آزاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا محمدی آزاد نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان زند، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 4
 • 0
 • 07132355878
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 73524
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا محمدی آزاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا محمدی آزاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا محمدی آزاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا محمدی آزاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا محمدی آزاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا محمدی آزاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا محمدی آزاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا محمدی آزاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد به آدرس شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان زند، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا محمدی آزاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا محمدی آزاد تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا محمدی آزاد به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا محمدی آزاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا محمدی آزاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر محمدرضا محمدی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا محمدی آزاد در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان زند، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد که 0 - 07132355878 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی آزاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی آزاد، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا محمدی آزاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا محمدی آزاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا محمدی آزاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس