X
عکس دکتر محمدرضا فریبرزی

دکتر محمدرضا فریبرزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا فریبرزی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا فریبرزی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • بوشهر، خیابان سنگی، جنب سازمان انتقال خون، ساختمان پزشکان جرجانی، طبقه 3
 • 09351078798
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان
 • نظام پزشکی: 81775
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا فریبرزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا فریبرزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدرضا فریبرزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدرضا فریبرزی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا فریبرزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا فریبرزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا فریبرزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا فریبرزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا فریبرزی به آدرس بوشهر، خیابان سنگی، جنب سازمان انتقال خون، ساختمان پزشکان جرجانی، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا فریبرزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا فریبرزی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا فریبرزی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا فریبرزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا فریبرزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های گوارش و کبد کودکان دریافت کنند.

دکتر محمدرضا فریبرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا فریبرزی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا فریبرزی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا فریبرزی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان سنگی، جنب سازمان انتقال خون، ساختمان پزشکان جرجانی، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا فریبرزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا فریبرزی که 09351078798 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فریبرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فریبرزی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فریبرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا فریبرزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا فریبرزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا فریبرزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا فریبرزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس