X
عکس دکتر محمدرضا عزیزی اصل

دکتر محمدرضا عزیزی اصل

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا عزیزی اصل متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا عزیزی اصل نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا عزیزی اصل

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا عزیزی اصل

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر محمدرضا عزیزی اصل را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا عزیزی اصل ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا عزیزی اصل، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا عزیزی اصل چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا عزیزی اصل، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا عزیزی اصل انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل به آدرس جنت آبادمرکزی، ۲۰متری گلستان، کوچه شهیدشجاعی، پلاک ۶۵، زنگ وسط، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا عزیزی اصل رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا عزیزی اصل تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا عزیزی اصل به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا عزیزی اصل، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا عزیزی اصل مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر محمدرضا عزیزی اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا عزیزی اصل در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، جنت آبادمرکزی، ۲۰متری گلستان، کوچه شهیدشجاعی، پلاک ۶۵، زنگ وسط واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل که 0 - 02144401969 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا عزیزی اصل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا عزیزی اصل، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عزیزی اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا عزیزی اصل کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا عزیزی اصل امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا عزیزی اصل فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس