X
عکس دکتر محمدرضا طوافی

دکتر محمدرضا طوافی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا طوافی جراح و متخصص ارتوپدی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا طوافی نوبت بگیرید.

  • تایید شده
  • ارتوپد
  • 32213202
  • جراح و متخصص ارتوپدی
  • نظام پزشکی: 64939
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا طوافی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا طوافی

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر محمدرضا طوافی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدرضا طوافی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا طوافی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا طوافی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا طوافی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا طوافی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا طوافی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا طوافی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا طوافی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا طوافی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص ارتوپدی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا طوافی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا طوافی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمدرضا طوافی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا طوافی در زمینه جراح و متخصص ارتوپدی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا طوافی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا طوافی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص ارتوپدی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا طوافی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا طوافی که 32213202 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا طوافی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا طوافی، جراح و متخصص ارتوپدی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا طوافی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا طوافی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا طوافی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا طوافی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا طوافی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس