X
عکس دکتر محمدرضا صلاحی

دکتر محمدرضا صلاحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا صلاحی پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا صلاحی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، نبش بلوار مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه 4، واحد 25
 • 0
 • 07136273848
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 138551
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا صلاحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا صلاحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا صلاحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا صلاحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا صلاحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا صلاحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا صلاحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا صلاحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا صلاحی به آدرس شیراز، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، نبش بلوار مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه 4، واحد 25، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا صلاحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا صلاحی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا صلاحی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا صلاحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا صلاحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر محمدرضا صلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا صلاحی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا صلاحی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا صلاحی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، نبش بلوار مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه 4، واحد 25 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا صلاحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا صلاحی که 0 - 07136273848 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صلاحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صلاحی، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا صلاحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا صلاحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا صلاحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا صلاحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس