عکس دکتر محمدرضا شیخیان

دکتر محمدرضا شیخیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا شیخیان فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا شیخیان نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • مشهد، خیابان دکتر چمران، چهار راه گلستان، پلاک173، طبقه اول
 • 09300482716
 • 05138549640
 • فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 93022
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا شیخیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا شیخیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا شیخیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا شیخیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا شیخیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا شیخیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا شیخیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا شیخیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا شیخیان به آدرس مشهد، خیابان دکتر چمران، چهار راه گلستان، پلاک173، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا شیخیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا شیخیان تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا شیخیان به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا شیخیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا شیخیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی دریافت کنند.

دکتر محمدرضا شیخیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا شیخیان در زمینه فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا شیخیان کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا شیخیان به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان دکتر چمران، چهار راه گلستان، پلاک173، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا شیخیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا شیخیان که 09300482716 - 05138549640 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شیخیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شیخیان، فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شیخیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا شیخیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا شیخیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا شیخیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا شیخیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس