X
عکس دکتر محمدرضا رضایی

دکتر محمدرضا رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا رضایی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس) در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا رضایی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • ساری، خیابان قارن، ساختمان طوس
 • 0
 • 01133323633
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس)
 • نظام پزشکی: 32758
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدرضا رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدرضا رضایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا رضایی به آدرس ساری، خیابان قارن، ساختمان طوس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا رضایی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا رضایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس)، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس) دریافت کنند.

دکتر محمدرضا رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا رضایی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس)، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا رضایی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا رضایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس) در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان قارن، ساختمان طوس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا رضایی که 0 - 01133323633 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا رضایی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس)، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس