عکس دکتر محمدرضا راثی پور

دکتر محمدرضا راثی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا راثی پور متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا راثی پور نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • ارومیه، خیابان خیام شمالی، کوچه خان باباخان، ساختمان میلاد نور
 • 0
 • 04432245564
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 58718
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا راثی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا راثی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا راثی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا راثی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا راثی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا راثی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا راثی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا راثی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا راثی پور به آدرس ارومیه، خیابان خیام شمالی، کوچه خان باباخان، ساختمان میلاد نور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا راثی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا راثی پور تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا راثی پور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا راثی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا راثی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر محمدرضا راثی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا راثی پور در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا راثی پور کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا راثی پور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان خیام شمالی، کوچه خان باباخان، ساختمان میلاد نور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا راثی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا راثی پور که 0 - 04432245564 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا راثی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا راثی پور، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا راثی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا راثی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا راثی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا راثی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا راثی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس