X
عکس دکتر محمدرضا حسین طهرانی

دکتر محمدرضا حسین طهرانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا حسین طهرانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا حسین طهرانی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان شهدا
 • 0
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 141014
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا حسین طهرانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا حسین طهرانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمدرضا حسین طهرانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدرضا حسین طهرانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا حسین طهرانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا حسین طهرانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا حسین طهرانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا حسین طهرانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی به آدرس کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان شهدا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا حسین طهرانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا حسین طهرانی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا حسین طهرانی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا حسین طهرانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا حسین طهرانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر محمدرضا حسین طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا حسین طهرانی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان شهدا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حسین طهرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حسین طهرانی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حسین طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا حسین طهرانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا حسین طهرانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا حسین طهرانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس