X
عکس دکتر محمدرضا بشیری پور

دکتر محمدرضا بشیری پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا بشیری پور متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدرضا بشیری پور نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، شهرک گلستان، خیابان گل‌های جنوبی، نبش شباهنگ شرقی، ساختمان پزشکان گل‌ها، پلاک 2، طبقه 1
 • 09335956506
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 24150
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا بشیری پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدرضا بشیری پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدرضا بشیری پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدرضا بشیری پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدرضا بشیری پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا بشیری پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدرضا بشیری پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدرضا بشیری پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدرضا بشیری پور به آدرس تهران، شهرک گلستان، خیابان گل‌های جنوبی، نبش شباهنگ شرقی، ساختمان پزشکان گل‌ها، پلاک 2، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدرضا بشیری پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدرضا بشیری پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدرضا بشیری پور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدرضا بشیری پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدرضا بشیری پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر محمدرضا بشیری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدرضا بشیری پور در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدرضا بشیری پور کجاست؟

مطب دکتر محمدرضا بشیری پور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک گلستان، خیابان گل‌های جنوبی، نبش شباهنگ شرقی، ساختمان پزشکان گل‌ها، پلاک 2، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدرضا بشیری پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا بشیری پور که 09335956506 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بشیری پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بشیری پور، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بشیری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدرضا بشیری پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدرضا بشیری پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدرضا بشیری پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدرضا بشیری پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس