عکس دکتر محمدحسین کیاپور

دکتر محمدحسین کیاپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین کیاپور متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین کیاپور نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، خیابان فاطمی، بین کاج و پروین اعتصامی پلاک 143 بالای پست بانک طبقه سوم
 • 0
 • 02188921519
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 12058
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین کیاپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین کیاپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسین کیاپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسین کیاپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین کیاپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین کیاپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین کیاپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین کیاپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین کیاپور به آدرس تهران، خیابان فاطمی، بین کاج و پروین اعتصامی پلاک 143 بالای پست بانک طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین کیاپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین کیاپور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین کیاپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین کیاپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین کیاپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر محمدحسین کیاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین کیاپور در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین کیاپور کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین کیاپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان فاطمی، بین کاج و پروین اعتصامی پلاک 143 بالای پست بانک طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین کیاپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین کیاپور که 0 - 02188921519 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کیاپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کیاپور، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین کیاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین کیاپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین کیاپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین کیاپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین کیاپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس