عکس دکتر محمدحسین کریمی نسب

دکتر محمدحسین کریمی نسب

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین کریمی نسب متخصص ارتوپدی در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین کریمی نسب نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • ساری، بلوار امیر مازندرانی، ساختمان بیمارستان امیر مازندرانی، طبقه سوم
 • 0
 • 01133258858
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 22494
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین کریمی نسب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین کریمی نسب

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسین کریمی نسب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسین کریمی نسب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین کریمی نسب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین کریمی نسب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین کریمی نسب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین کریمی نسب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین کریمی نسب به آدرس ساری، بلوار امیر مازندرانی، ساختمان بیمارستان امیر مازندرانی، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین کریمی نسب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین کریمی نسب تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین کریمی نسب به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین کریمی نسب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین کریمی نسب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمدحسین کریمی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین کریمی نسب در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین کریمی نسب کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین کریمی نسب به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، بلوار امیر مازندرانی، ساختمان بیمارستان امیر مازندرانی، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین کریمی نسب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین کریمی نسب که 0 - 01133258858 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کریمی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کریمی نسب، متخصص ارتوپدی، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین کریمی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین کریمی نسب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین کریمی نسب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین کریمی نسب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین کریمی نسب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس