عکس دکتر محمدحسین معروفی

دکتر محمدحسین معروفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین معروفی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین معروفی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • شیراز ، 30 متری سینما سعدی چهار راه ذوالانوار مجتمع پزشکی دژبد طبقه دوم
 • 0
 • 07132335765
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 28897
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین معروفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین معروفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسین معروفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسین معروفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین معروفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین معروفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین معروفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین معروفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین معروفی به آدرس شیراز ، 30 متری سینما سعدی چهار راه ذوالانوار مجتمع پزشکی دژبد طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین معروفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین معروفی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین معروفی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین معروفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین معروفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر محمدحسین معروفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین معروفی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین معروفی کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین معروفی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز ، 30 متری سینما سعدی چهار راه ذوالانوار مجتمع پزشکی دژبد طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین معروفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین معروفی که 0 - 07132335765 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین معروفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین معروفی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین معروفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین معروفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین معروفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین معروفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین معروفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس