X
عکس دکتر محمدحسین عبدی

دکتر محمدحسین عبدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین عبدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر یاسوج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین عبدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵
 • 0
 • 07433235744
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 98910
 • یاسوج

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین عبدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین عبدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمدحسین عبدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدحسین عبدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین عبدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین عبدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین عبدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین عبدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین عبدی به آدرس یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین عبدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین عبدی تنها بیماران یاسوج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین عبدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر یاسوج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یاسوج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین عبدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین عبدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر محمدحسین عبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین عبدی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر یاسوج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین عبدی کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین عبدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر یاسوج فعالیت میکند، یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین عبدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین عبدی که 0 - 07433235744 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین عبدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین عبدی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر یاسوج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین عبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین عبدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین عبدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین عبدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین عبدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس