X
عکس دکتر محمدحسین صالحی

دکتر محمدحسین صالحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین صالحی متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین صالحی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، فلکه شهدا، جنب کلینیک رازی
 • 0
 • 03133363535
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 23679
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین صالحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین صالحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدحسین صالحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدحسین صالحی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین صالحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین صالحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین صالحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین صالحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین صالحی به آدرس اصفهان، فلکه شهدا، جنب کلینیک رازی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین صالحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین صالحی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین صالحی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین صالحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین صالحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر محمدحسین صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین صالحی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین صالحی کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین صالحی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، فلکه شهدا، جنب کلینیک رازی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین صالحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین صالحی که 0 - 03133363535 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین صالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین صالحی، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین صالحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین صالحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین صالحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین صالحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس