عکس دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی متخصص چشم پزشکی و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تبریز، خیابان پاستور جدید، پایین تر از تقاطع طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 2
 • 0
 • 04135530543
 • متخصص چشم پزشکی و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر
 • نظام پزشکی: 116176
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید، پایین تر از تقاطع طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر دریافت کنند.

دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید، پایین تر از تقاطع طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی که 0 - 04135530543 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی، متخصص چشم پزشکی و فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس