X
عکس دکتر محمدحسین توحیدی فر

دکتر محمدحسین توحیدی فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین توحیدی فر متخصص کودکان و نوزادان در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسین توحیدی فر نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسین توحیدی فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسین توحیدی فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمدحسین توحیدی فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمدحسین توحیدی فر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسین توحیدی فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین توحیدی فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسین توحیدی فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسین توحیدی فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسین توحیدی فر به آدرس یزد، ورودب خیابان مهدی، نبش میدان خاتمی، ساختمان پزشکان مهدی، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسین توحیدی فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسین توحیدی فر تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسین توحیدی فر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسین توحیدی فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسین توحیدی فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر محمدحسین توحیدی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسین توحیدی فر در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسین توحیدی فر کجاست؟

مطب دکتر محمدحسین توحیدی فر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، ورودب خیابان مهدی، نبش میدان خاتمی، ساختمان پزشکان مهدی، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسین توحیدی فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین توحیدی فر که 0 - 03536240057 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین توحیدی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین توحیدی فر، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین توحیدی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسین توحیدی فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسین توحیدی فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسین توحیدی فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسین توحیدی فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس