عکس دکتر محمدحسن کشاورز

دکتر محمدحسن کشاورز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن کشاورز متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسن کشاورز نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن کشاورز

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسن کشاورز

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسن کشاورز را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسن کشاورز ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسن کشاورز، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسن کشاورز چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسن کشاورز، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسن کشاورز انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسن کشاورز به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا بین کوچه 3 و اردیبهشت ساختمان نوین فارس طبقه دوم واحد 104، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسن کشاورز رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسن کشاورز تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسن کشاورز به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسن کشاورز، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسن کشاورز مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر محمدحسن کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسن کشاورز در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسن کشاورز کجاست؟

مطب دکتر محمدحسن کشاورز به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ملاصدرا بین کوچه 3 و اردیبهشت ساختمان نوین فارس طبقه دوم واحد 104 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسن کشاورز، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسن کشاورز که 09011252159 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن کشاورز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن کشاورز، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسن کشاورز

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسن کشاورز کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسن کشاورز امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسن کشاورز فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس