عکس دکتر محمدحسن شفیعی

دکتر محمدحسن شفیعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن شفیعی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسن شفیعی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • شیراز، خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6
 • 0
 • 07136487224
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد
 • نظام پزشکی: 114825
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن شفیعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسن شفیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسن شفیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسن شفیعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسن شفیعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسن شفیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسن شفیعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسن شفیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسن شفیعی به آدرس شیراز، خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسن شفیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسن شفیعی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسن شفیعی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسن شفیعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسن شفیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد دریافت کنند.

دکتر محمدحسن شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسن شفیعی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسن شفیعی کجاست؟

مطب دکتر محمدحسن شفیعی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسن شفیعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسن شفیعی که 0 - 07136487224 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شفیعی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسن شفیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسن شفیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسن شفیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسن شفیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس